تبلیغات
باحال در باحال - نصرتی به دلیل انگشت کردن شیث رضایی از جامعه فوتبال عذرخواهی کرد
لیزر انگشتری بیمز

علی هفتاد

 
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با عذرخواهی از جامعه فوتبال بابت اتفاقی که در دیدار روز شنبه این تیم برابر داماش گیلان رخ داد، گفت: اگر به آن صحنه دقت کنید، صورت من به طرف دیگری بود و به دنبالوحید هاشمیان می‌گشتم و متوجه نشدم دستم به کدام سمت می‌رود. قسم می‌خورم که عمدی در کار نبود
آفتاب: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با عذرخواهی از جامعه فوتبال بابت اتفاقی که در دیدار روز شنبه این تیم برابر داماش گیلان رخ داد، گفت که این اتفاق عمدی نبوده است.

محمد نصرتی گفت: سال‌های سال است که در سطح اول فوتبال ایران برای تیم ملی و باشگاه‌های مختلفی بازی کرده‌ام و حتی در تمامی این سال‌ها کوچک‌‌ترین مشکلی نداشته‌ام. بعضی وقت‌ها به یک بازیکن کم‌حاشیه‌ می‌گویند اما من بی‌حاشیه بودم. نمی‌دانم شاید اگر این اتفاق برایم با پیراهن تیم دیگری می‌افتاد رسانه‌ها آنقدر به این موضوع نمی‌پرداختند.

وی افزود: تیم ما در شرایطی قرار داشت که پیروزی در خارج از خانه و آن هم در شرایط جوی گیلان می‌توانست بسیار خوب باشد و من پس از گل پرسپولیس از فرط خوشحالی نمی‌دانستم چه کار باید انجام بدهم به همین خاطر در حلقه شادی بازیکنان پرسپولیس اضافه شدم. اگر به آن صحنه دقت کنید، صورت من به طرف دیگری بود و به دنبال وحید هاشمیان می‌گشتم و متوجه نشدم دستم به کدام سمت می‌رود. قسم می‌خورم که عمدی در کار نبود. با این حال وقتی خودم تصویر تلویزیونی را دیدم به عنوان یک بیننده تلویزیونی استنباط دیگری داشتم اما خدا را شاهد می‌گیرم که در آن صحنه هیچ عمدی نداشتم.

وی افزود: امشب به کمیته انضباطی باشگاه آمدم تا توضیحاتم را ارائه کنم. برایم عجیب بود که چطور شبکه‌های تلویزیونی صحنه آهسته آن اتفاق را پخش کردند. در حالی که در شرایط عادی و فیلم معمولی، آن صحنه قابل تشخیص نبود.

وی افزود: هرچند تاکید می‌کنم عمدی در کارم نبود اما از همه فوتبال‌دوستان عذرخواهی می‌کنم. اصلاً چنین شخصیتی ندارم که بخواهم چنین کارهایی را انجام دهم. من چندین سال در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده‌ام و دو، سه سال در خارج از کشور بوده‌ام اما هیچ‌گاه کسی از من حاشیه‌ای سراغ ندارد.

وی درباره احتمال احضارش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: به کمیته انضباطی می‌روم و از خودم دفاع می‌کنم. به آن‌ها می‌گویم که هیچ‌گاه سابقه بدی نداشته‌ام و توضیحات لازم را ارائه خواهم کرد اما بار دیگر به‌خاطر این اتفاق سهوی عذرخواهی می‌کنم
طبقه بندی: ورزش، 
برچسب ها: باشگاه، تلوزیون، جامعه، داماش، شیث رضایی، عذرخواهی نصرتی، فوتبال، نصرتی، پرسپولیس، پیراهن، کمیته انضباطی، گیلان، اخبار قرآن، اخبار قرآن کریم، اخبارهای قرآن کریم، تدبر در قرآن، تدبر در قرآن کریم، تصاویر قرآن، تصاویر قرآن کریم، تصاویری از قرآن، تصویر قرآن، تصویر قرآن کریم، خبر قرآن، خبر قرآن کریم، خبرهای قرآن کریم، راه تدبر در قرآن، راه تدبر در قرآن کریم، راه های تدبر در قرآن کریم، راههای تدبر در قرآن، راههای تدبر در قرآن کریم، روش تدبر در قرآن، روش تدبر در قرآن کریم، روشهای تدبر در قرآن، روشهای تدبر در قرآن کریم، عکس قرآن، عکس قرآن کریم، عکسهای قرآن، عکسهای قرآن کریم، عکسهایی از قرآن، قرآن، قرآن کریم، کلوب فور یو، اخبار شیث رضایی، اخبار شیث رضایی در آلمان، اخبار شیث رضایی در تمرینات تیم فورتونا دوسلدورف، تصاویر شیث رضایی، تصاویر شیث رضایی در آلمان، تصویر شیث رضایی، تصویر شیث رضایی در آلمان، تصویر شیث رضایی در تمرینات تیم فورتونا دوسلدورف، تیم آلمانی شیث رضایی، تیم جدید آلمانی شیث رضایی، تیم جدید شیث رضایی، تیم شیث رضایی، تیمهای شیث رضایی، خبر رفتن شیث رضایی در آلمان، خبر شیث رضایی، خبر شیث رضایی در آلمان، خبر شیث رضایی در تمرینات تیم فورتونا دوسلدورف، خبر پیوستن شیث رضایی در آلمان، شیث رضایی در آلمان، شیث رضایی در آلمان/بالاخره لژیونر می شود؟، شیث رضایی در تمرینات تیم فورتونا دوسلدورف، عکس شیث رضایی، عکس شیث رضایی در آلمان، عکس شیث رضایی در تمرینات تیم فورتونا دوسلدورف، عکسهای شیث رضایی، عکسهای شیث رضایی در آلمان، گل شیث رضایی، گلهای شیث رضایی،
ارسال توسط RMR
هنزفری تغییر صدا

آرشیو مطالب
نظر سنجی
قهرمان فصل آینده کدام تیم خواهد بود؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی

خرید شارژ

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا


امکانات جانبی
blogskin