تبلیغات
باحال در باحال - دایی
لیزر انگشتری بیمز

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 12 مرداد 1390
سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن با اشاره به حضور در برنامه 90 كه كاشانی هم حضور داشت اشاره كرد و گفت:‌ در آن برنامه‌ ببینید چه كسی از حمید جان دلبندم حرف زد.
، علی دایی پس از آنكه در نشست خبری بازی ذوب‌آهن و راه‌آهن شركت كرد در خارج از سالن كنفرانس نیز باز هم در مورد پرسپولیس و برخی مسائل حاشیه‌ای به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
وی با اشاره به حضورش در پرسپولیس عنوان كرد: برای خراب كردن من در پرسپولیس برنامه‌ریزی كرده بودند، همه می‌دانید كه بعد از جام جهانی چه اتفاقاتی رخ داد. نمی‌خواستم بعد از آن دیگر مربیگری كنم، اما در 4 سال سه جام قهرمانی آوردم. ریشه این مسائل به خاطر این است كه پشت من را خالی كردند.

وی ادامه داد: اكنون ببینید چه كسانی به پرسپولیس برگشتند و عزت و احترام پیدا كردند و در تركیب اصلی بازی می‌كنند. گذشت زمان همه چیز را ثابت خواهد كرد.
سرمربی سابق پرسپولیس با اشاره به برنامه 90 كه حبیب كاشانی در آن حضور داشت،‌اشاره كرد و گفت: ببینید چه كسی در آن برنامه از حمیدجان دلبندم و دست‌درازه صحبت كرد و از چه شخصیت‌هایی دفاع كرد. من به دنبال این نیستم كه پرسپولیس را به حاشیه ببرم، اما بروید و ببینید در آن برنامه از چه كسانی دفاع شد. من تاكنون فقط 50 درصد ناگفته‌هایم را گفتم.

دایی تصریح كرد: من آدم مستطیل سبز هستم، آدم سیاسی و شعاری نیستم. من كسی هستم كه با زحمت بازیكنانم به نتیجه می‌رسم. عزت و ذلت دست خداست.
وی در مورد اینكه گوران با اجازه‌اش ادای دایی را در جشن استقلال درآورده گفت: چنین چیزی صحت ندارد و من به كسی چنین اجازه‌ای ندادم.برچسب ها: دایی، دعوا، جنگ،
ارسال توسط MOHAMMAD
هنزفری تغییر صدا

آرشیو مطالب
نظر سنجی
قهرمان فصل آینده کدام تیم خواهد بود؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی

خرید شارژ

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا


امکانات جانبی
blogskin