تبلیغات
باحال در باحال - فینال آئودی کاپ: بایرن - بارسا
لیزر انگشتری بیمز

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 12 مرداد 1390

به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم بایرن مونیخ توانست در دیدار دوم رقابتهای آئودی کاپ در ضربات پنالتی ، تیم میلان را شکست دهد تا در فینال این رقابت های چهار جانبه به دیدار بارسلونایی برود که همانند بایرن در ضربات پنالتی حریفش ، تیم پورتو آلگره را شکست داد.

شاید به جرات بتوان گفت که ، فینال بایرن مونیخ و بارسلونا بهترین فینال ممکنی بود که بایرنی ها خواهانش بودند. دیشب در آغاز رقابتهای آئودی کاپ ابتدا دو تیم بارسلونا و پورتو آلگره برزیل به مصاف هم رفتند ، که تلاش دو تیم در طول 90 دقیقه با تساوی 2 – 2 به پایان رسید. سپس در ضربات پنالتی این تیم بارسا بود که توانست حریفش را شکست دهد تا به فینال این رقابت ها راه یابد.

اما باید گفت دیدار دوم که میان دو تیم بایرن مونیخ و آث میلان برگذار شد تقریباً همین سرنوشت را پیدا کرد. با این تفاوت که این دو تیم در طول 90 دقیقۀ تلاش ، به نتیجۀ 1 – 1 دست یافتند تا کار این دو تیم هم به ضربات پنالتی کشیده شود.

در این دیدار ابتدا بایرن مونیخ بازی راطوفانی آغاز کرد ، اما این تیم آث میلان بود که در دقیقۀ 4 توسط زلاتان ابراهیموویچ به گل دست یافت. بعد از این گل زود هنگام تیم بایرن مونیخ فشارهایش را بر روی دروازۀ تیم میلان افزود تا اینکه توانست در دقیقۀ 36 با گل تونی کروس بازی را به تساوی بکشاند. در نیمۀ دوم بازهم این تیم بایرن بود که بازی را هجومی آغاز کرد ، اما رفته رفته بازی به تعادل کشیده شد و به نظر می رسید که دیگر بازیکنان بایرن آن انرژی لازم را برای فشار آوردن بر تیم حریف را ندارند. شاید مهمترین اتفاق نیمۀ دوم مصدومیت آرین روین ، بازیکن تکنیکی بایرن مونیخ بود که در دقیقۀ 60 اتفاق افتاد. هنوز اطلاعات دقیقی در مورد میزان آسیب دیدگی روبن منتشر نشده است. در ضربات پنالتی هم این تیم بایرن مونیخ بود که توانست با گل های آلابا ، گومز ، مولر ، کروس و شواینی تیم میلان را با نتیجۀ 5 بر 3 شکست دهد تا حریف بارسلونا در فینال باشد.

یوپ هاینکس سرمربی بایرن مونیخ پس از این دیدار گفت: "در کل ، من از عملکرد تیم راضی هستم. ما در ده دقیقۀ ابتدایی خوب نبودیم ، اما پس از آن تیم من از با نشان دادن صبر ، توب و میدان را در اختیار گرفت و فرصت های زیادی را بر روی دروازۀ حریف ایجاد کرد ، که متاسفنه بسیاری از موقعیت ها را از دست داد."

او در پایان گفت: "شما باید به خاطر داشته باشید که ما همچنان در پیش فصل قرار داریم و در هفته های اخیر بسیار سخت تمرین کرده ایم. هرچند بدیهی است که زمینه ای وجود دارد تا ما کارهایمان به آرامی بر روی آن انجام دهیم."
برچسب ها: بارسا، قهرمان فینال، باهال، جالب، زیبا،
ارسال توسط MOHAMMAD
هنزفری تغییر صدا

آرشیو مطالب
نظر سنجی
قهرمان فصل آینده کدام تیم خواهد بود؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی

خرید شارژ

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا


امکانات جانبی
blogskin